BORZ BEKÖLTÖZIK – BETŰZGETŐ KÖNYVEK
|
|
A BETŰZGETŐ KÖNYVEK sorozat második kötetében Borz két meséje olvasható. Hogy fogadják az erdei állatok Róka barátját? És milyen a tökéletes születésnapi ajándék?
|
|
Szerző: | MAJOROS NÓRA |
Elérhetőség: | RAKTÁRON |
Cikkszám: | 9786155808166 |
Leírás és Paraméterek
Egyedülálló ez a kötet, ugyanis benne a mesék nagy nyomtatott betűkkel vannak szedve, így az alsó osztályosoknak az olvasástanulás kezdeti fázisában kitűnő gyakorlási lehetőség, a felfedezés örömét kínálja. A könyv azonnali olvasási sikerélményt nyújt, és a diszlexiás gyerekek is könnyebben olvassák. Az olvasással nem iskolai keretek között ismerkedő gyerekek is betűzgethetik, hiszen ők a nyomtatott nagybetűket ismerik. Majoros Nóra kedves, szellemes szövegei pedig garanciát jelentenek a minőségre.
A BETŰZGETŐ KÖNYVEK sorozat második kötetében Borz két meséje olvasható.
Hogy fogadják az erdei állatok Róka barátját? És milyen a tökéletes születésnapi ajándék?
A kötet illusztrátora, Hanga Réka 2015-ben Az év illusztrátora lett, 2016-ban pedig a nemzetközi IBBY Honour List–en szerepelt.
A sorozatban megjelent:
Mészöly Ágnes: Róka útra kel
Kertész Erzsi: Patkány a táskában
Várfalvy Emőke: Macska és a kaland
Előkészületben:
Maksai Kinga: Alpaka eltéved
Író | MAJOROS NÓRA |
Illusztrátor | HANGA RÉKA |
Ajánlott korosztály | 5-8 |
Oldalszám | 48 |
Kötés típusa | Keménytáblás borító, matt fólia |
Kiadó | Cerkabella Könyvkiadó |
Kiadás éve | 2019 |